НАЙМЕНУВАННЯ ОРГАНІЗАЦІЇ

ГАЛУЗЕВА РАДА

ВІДПОВІДАЛЬНА ОСОБА

КОД  РОЗРОБНИКА

1

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ПІДПРИЄМСТВ МЕТАЛУРГІЙНОГО КОМПЛЕКСУ "ФЕДЕРАЦІЯ МЕТАЛУРГІВ УКРАЇНИ"

Галузева рада з розробки професійних стандартів і стратегії розвитку професійних кваліфікацій у гірничо-металургійному комплексі України Колеснікова
Олена
Валерійовна
FMU
2

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ГАЛУЗЕВЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ ХІМІЧНОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ "СОЮЗ ХІМІКІВ УКРАЇНИ"

Галузева рада з розробки професійних стандартів і професійних кваліфікацій хімічної галузі України Сергієнко Ігор Анатолійович SHU
3

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ "ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ"

Галузева рада з розробки професійних стандартів і професійних кваліфікацій у вугільного-промисловому комплексі

Осадчук Інна Василівна

UKR1
4

ВСЕУКРАЇНСЬКЕ ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ "ФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ПАЛИВНО-ЕНЕРГЕТИЧНОГО КОМПЛЕКСУ УКРАЇНИ"

Галузева рада з розробки професійних стандартів і професійних кваліфікацій у електроенергетичному комплексі Магда Олексій Іванович

UKR2

5

АСОЦІАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ-ВИРОБНИКІВ ТЕХНІКИ ТА ОБЛАДНАННЯ ДЛЯ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ "УКРАГРОМАШ"

Галузева рада з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій в галузі машинобудування для агропромислового комплексу Штутман Павло Леонідович UKR3
6

ВСЕУКРАЇНСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "УКРАЇНСЬКА АСОЦІАЦІЯ МАРКЕТИНГУ"

  Лилик Ірина Вікторівна UMA
7

"ІНСТИТУТ ЕЛЕКТРОЗВАРЮВАННЯ ІМ. Є. О. ПАТОНА" НАН УКРАЇНИ

    EWI
8

ГРУПА КОМПАНІЙ "ФОКСТРОТ"

    GCF

9

КОМПАНІЯ "КОЗИРНА КАРТА"

    KKK
10 СИСТЕМ КЕПІТАЛ МЕНЕДЖМЕНТ     SCM
11 ГРОМАДСЬКА СПІЛКА «ЕКСПЕРТНА МІЖГАЛУЗЕВА АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНИ» Міжгалузева рада з розробки професійних стандартів і кваліфікацій у сфері житлово-комунальних послуг, управління нерухомістю та благоустрою

Максименко
Ольга
Леонідівна

EMAU
12 МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ   Балуба І. А. MON
13 МІЖНАРОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ ПІДПРИЄМСТВ ГАЛУЗІ ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ «ФЕДЕРАЦІЯ ЗАЛІЗНИЧНИКІВ УКРАЇНИ» Галузева рада з розробки професійних стандартів та професійних кваліфікацій у залізничній галузі

Корнієнко Володимир Володимирович

FZU
14 НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ПРАЦІ І ЗАЙНЯТОСТІ НАСЕЛЕННЯ  

Терюханова І.М.

NDI
15 НАЦІОНАЛЬНЕ АГЕНТСТВО УКРАЇНИ З ПИТАНЬ ДЕРЖАВНОЇ СЛУЖБИ   Крінська-Шарай Н.В. NADS
16 НАВЧАЛЬНИЙ ЦЕНТР ФАХІВЦІВ МОРСЬКОГО ТРАНСПОРТУ   Халупенко В.А. COT
17 МІНІСТЕРСТВО ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ І ТОРГІВЛІ УКРАЇНИ  

Мішта Т.С.

MERT
18

ІНСТИТУТ ПРОФЕСІЙНО-ТЕХНІЧНОЇ ОСВІТИ НАПН УКРАЇНИ

  Радкевич Валентина Олександрівна

IPTO

19 НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ "ОДЕСЬКА МОРСЬКА АКАДЕМІЯ"   Кар’янський С. А. ОМА
20 СУМСЬКА ФІЛІЯ ПАТ "УКРТЕЛЕКОМ"   Самойленко Н.Ю. UKRTEL
21 ГРОМАДСЬКА СПІЛКА "АСОЦІАЦІЯ ІНСТАЛЯТОРІВ ІНЖЕНЕРНИХ СИСТЕМ"   Губарєва А.В АІІС
22 ІННОВАЦІЙНИЙ АЕРОКОСМІЧНИЙ КЛАСТЕР "МЕХАТРОНІКА" Галузева рада при інноваційному аерокосмічному кластері «Мехатроніка» з розробки та розвитку системи професійних кваліфікацій та професійних стандартів у аерокосмічній галузі

Фадєєв Валерій Андрійович

IAKK